Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Fórum - június-szeptember

2008.06.01

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

sziasztok

(Damme, 2008.09.17 22:57)

hát én is régen voltam erre, de remélem több időm lesz olvasgatni..

Sziasztok!

(Zsanna, 2008.09.06 11:08)

Jó régen jártam erre, de tényleg nagyon zűrös és zsúfolt időszakom volt (van?), úgy hogy most magamba roskadva kérek elnézést!! Egy csomó honlapra nem jutottam el, ahova rendszeresen, még ha rövid időre is, de be szoktam kukkantani!!

Most mégegyszer (és utólag sajnos) szeretném megköszönni Golinak, hogy ilyen sokat lefordított nekünk! Nagyon érdekes cikk volt és én nagyon élveztem! :-))
Natynál legalább nem kell arra gondolnunk állandóan, hogy úgyis becsap bennünket! Általában úgy van ahogy mondja, amit gondol, maximum egy kicsit hamarabb "eljár a szája" vagy csak a vágyait fogalmazza meg! ;-))
Mégegyszer nagyon köszönöm Golikám és Lilu!! :-)))

Puszi, Zsanna

Golinak

(lilu, 2008.07.21 07:03)

köszönhetően felkerült a Natyval készült teljes interjú a hírek közé :)

egy kis helyesbítés

(lilu, 2008.07.17 10:28)

szóval Naty Luciano Castróval forgatja ezt az internetes szappanoperát (Amanda O lesz a címe). A Recurso Natural környezetvédelmi műsor mellett az új filmje (Música en espera) augusztusra várható. Ezt forgatja Norma Aleandróval és Diego Perettivel. A film rendezője Hernán Goldfrid, a forgatókönyv pedig Patrició Vega (Hermanos y detectives) nevéhez köthető.
És mindezeken felül, Marcos Carnevaléval folytatott megbeszéléseknek eredményeként szerepelni fog a Canal 13-én PAAV-ot váltó komédiában (munkacíme: Alguien que me quiera).
Ebben az utolsó mondatban elég bizonytalan vagyok, de szerintem nem vagyok távol az igazságtól ;) :roll:
P:L

fogalmam sincs

(lilu, 2008.07.16 17:43)

hogy LC a Lalolán kívül miben játszott. :roll:

beraktam

(lilu, 2008.07.16 14:49)

néhány mások által készített klipet, ajánlom figyelmetekbe. :))

Mucikám

(lilu, 2008.07.16 14:47)

az intézményt nem kell bemutatni ;)

örülök Zsanna,

(lilu, 2008.07.16 14:47)

hogy segíthettem! :)

Köszönöm Lilukám!

(Zsanna, 2008.07.16 08:42)

Most már így tényleg beugrott, hogy ki volt Aldo!!! :-)))
Köszönöm!

Puszi, Zsanna

Lilukám

(edduska, 2008.07.16 01:03)

hozzám képest az MTI.....:-)))))) bakfitty!!!! elhintettem sejtelmesen a sztorit máris felpezsdült az élet!!!! jártunk mi ide szerintem rendszeresen, csak éppen nem hagytunk üzit, de remélem ezután másképpen lesz!
Ez a Lalolás pasi ugyi az aki anno a Gyagyás családban játszott (arg. sori! nem a mozifilm!)?
jéééé most is ketten vagyunk..... hahóóó bujj elő!!!
puszi mindenkinek és jó éjt vagy jó reggelt? nem is tudom!

csak

(lilu, 2008.07.15 22:48)

ki kellett találnom egy jó kis sztorit, s máris itt van a kemény mag ;) :DDDDD

Mucikám, tudtam én, hogy itt keringőztök, mert azért itt-ott egy-egy jelecskét hagytok magatok után :)

Hát Damme, őszintén mondva/írva, fentartásaim vannak a palival szemben, de kíváncsi vagyok, mit hoznak össze Natyval.

Lilu

(Damme, 2008.07.15 19:34)

köszi a riportot, látom mindenkit érdekelt, mert majdnem a megszokott társaság oszlopos tagjai megjelentek.. :))))
A Laloában nagyon jól játszott a pasi, és külsőleg is nagyon jó lesz együtt N -el. Lehet, hogy megtalálták személyében FA utódját N -nek..Az alakítását látva nem elképzelhetetlen..

Mindenesetre lehet, hogy beszélgetnek, de én nem nagyon hiszek benne, hogy valaha együtt látjuk még őket egy soriban.

ééééés

(lilu, 2008.07.15 18:52)

megerősítést nyert a hír, mely szerint Luciano Castro lesz Naty párja az új sorozatban. Castro a Lalolában Carla Peterson szerelmét alakította.

még jó

(lilu, 2008.07.15 17:59)

hogy talán a múlt héten épp arról írtam, hogy szerintem többet nem fognak együtt játszani. Részemről egyáltalán nem baj, ha megcáfolnak, sőt, nagyon is örülnék neki, de ha jól látom, nem lennék ezzel egyedül. ;))))

ajjaj

(lilu, 2008.07.15 17:54)

látom egy kicsit felpezsdült itt az élet! :) Most már csak abban reménykedem, hogy nem fordítottam félre valamit. :oops:

Zsannám, Aldo a Las Vegas-i pankrátor pasi volt, aki visszajött Argentínába, mert elárulták neki, hogy Quique becsmérlően beszélt róla... no meg Monita iránti érzelme sem lanyhult, úgyhogy egyúttal újra próbálkozott Monitánál. Szerintem arcberendezkedésre hasonlít Al Pacinóhoz. ;) Remélem, most már beugrott, kiről van szó.

Lilukám!

(Zsanna, 2008.07.15 15:57)

Én nagyon röstellem, de fogalmam sincs, ki volt az Aldo az SMV-ben és mikor szerepelt!
Rákerestem Diego Peretti-re, de azon túl, hogy talán már láttam valahol, még mindig nem jut eszembe, hogy mikor szerepelt az SMV-ben????!!!!
Nem tudsz (vagy valaki) segíteni????

Előre is köszi!

Puszi, Zsanna

Bocsánat!

(Zsanna, 2008.07.15 15:43)

Én lüke vagyok, valahogyan azt hittem, hogy videóról van szó!
De most már megtaláltam a "Hírek" alatt az újságcikket! :-)))

Viszont most esett le, hogy itt (vagy ott!) találgattuk, hogy vajon beszéltek-e azóta Facuval, amióta kiderült a babahír!
Hát itt van a válasz!!! :-)))
Ezek szerint nem is csak egyszer beszélgettek, ha gyakorító módot használt Naty!
Ez jó jel!!!! :-)))

Puszi, Zsanna

sziasztok itt is:)))

(Gyögyő, 2008.07.15 15:41)

jó ide benézni,mindig jobb kedvem lesz.Lilu köszi az új infót,de jó is lemne,őket újra együtt látni:)))
Milyen vidiről van szó? és merre van?

Nagyon köszönöm, Lilu!

(Zsanna, 2008.07.15 15:36)

Nagyon érdekes amit leírtál Lilu!!
Még csak most fogom megnézni a videót, ha tudom!
Azon gondolkodom, hogyan lehet ezt a szöveget, amit Te most ide írtál, valahogyan összekapcsolni a videóval, hogy bármikor (és bárki)megnézi, tudja, hogy miről van szó benne!? Itt a hozzászólások között elvész majd idővel!! :-((

Nagyon köszönöm, hogy lefordítottad!! Azonkívül én is nagyon izgalomba jöttem, mint Edduska, hátha látjuk még Őket közösen dolgozni!!! Vagy nem csak dolgozni????? :-)))))))

Millió puszi, Zsanna

Lilukám

(edduska, 2008.07.15 14:40)

köszi ezt a jóóóó hírt, mármint, reménykedhetünk hogy még együtt láthatjuk őket Facuval!!!!
huhh de jóóóó, kiváncsi leszek mit szólnak hozzá a többiek!!! (legalább kiderül, ki jáááár errefelé) :-))))))))))))))))))))

Profilkép

Archívum

Naptár
<< Június / 2018 >>

Statisztika

Online: 1
Összes: 32244
Hónap: 180
Nap: 7