Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Fórum - március

2008.03.18

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

...

(Orsi, 2010.09.17 10:18)

sziasztok!!!
véletlenül nem tudja valaki hogy hol tudom nézni a sorozatot online???? Már találtam egy tuti site-ot ahol lelehet tölteni részeket, de a 83. résztől már nincsenek videók!!! UGH.

Légyszi...segítsen valaki!!!
PUSZA MINDENKINEK
<3

Edduska

(Damme, 2008.03.31 22:30)

Nagyon szépen köszönöm a jókívánságodat.

P Damme

drága

(edduska, 2008.03.31 20:51)

Damme! ezúton is kívánok neked a további 100 évre még sok boldogságot, jóóóó egészséget és szerető családot!és bár messze van még, de egy igazi boldog önfeledt nyaralást!!! puszillak!

Edduska

(Damme, 2008.03.31 14:15)

A szűk család (fiaimék és a férjem, kisunokám) tegnap tudták összehozni, hogy mindenki részt vegyen a köszöntésen.
Azért volt ez nagyobb, mert valamennyire kerek és sógorom szerint(akivel egy napon születtünk, csak ő egy évvel fiatalabb) már megfordíthatatlan, mert innen is onnan is 55 az, akárhogy nézzük, előről vagy hátulról.

Az ajándékuk egy utazás, amin mindannyian részt veszünk, Zadar - Plitvice - tengerpart útvonal lesz egy hétvége. Nagyon megleptek vele, és nagyon várom.

P D

sziasztok

(edduska, 2008.03.31 10:42)

ide is megérkeztem drágáim, ma úgy is rózsaszín korszakomat élem! Dame drága mit ünnepeltetek tegnap, vagy még most "ültétek" meg a szülinapodat? hallok itten tengerpartról egyebekről. jajj de jó!!!!!
Zsannám, veled meg mindig elkerüljük egymást, mert mindenhol csak a nyomodban járok! pedig hiányzol ááááám! puszi Golikám téged meg most látlak itt először, vagy vaksi vagyok? a Robis oldalon kívül szinte nem is talizom veled.....

ez jó, Dammém:))

(golacsn, 2008.03.31 08:34)

Ez tényleg olyan, mint egy romantikus, rózsaszín lányregényben...és a szőke hercegnek még szülinapi meglepetés is készült:)))

Zsanna

(Damme, 2008.03.30 23:20)

köszi a tartalmat, megkaptam.

Goli
légy itt is üdvözőlve, a rózsaszín lányszobába..

P Damme

jéééé

(golacsn, 2008.03.30 22:11)

mik vannak itten!! Csak ámulok és bámulok!!! Lilu, de ügyi vagy!!!:)))))

Sziasztok!

(Zsanna, 2008.03.30 14:03)

Lilu!

Megkaptam a mail-ed: Remélem tudod használni, habár én is a Port.hu-ról vettem le. Ahol valami nem stimmelt és észrevettem, akkor jeleztem, de így utólag nem javítgattam, hogy megnéztem a részt és hogy tényleg az van-e leírva, mint amit leadtak!

Damme!

Az előbb Neked is elküldtem, esetleg kukkants rá, hogy megfelelő-e!!!

Puszi, Zsanna

köszi Zsannám

(lilu, 2008.03.30 01:15)

megkaptam, s válasz is ment :))))

Zsanna

(Damme, 2008.03.30 00:15)

Te honnan vetted a leírást ? mert amit én a neten találtam, abban mindben volt hiba. Pont a port.hu volt az egyik.

Ha tényleg jó, akkor elküldenéd nekem is ?

Edduskám
az smv tartalom menüpontban bepillantasz itt a rózsaszín lányszobában ( jaj ez annyira tetszik, de most komolyan írtam) megtalálod az epizódok tartalmát.

Egybként itt a 175 fölöti részt olvasgattam és vettem észre, hogy nem stimmel valami.

A másiknál a 127 körüli rész nem volt jó, de az most nem jut eszembe melyik oldal volt.

Na megyek, mert vásárolni kell menni.

P Damme

Szia Lilu!

(Zsanna, 2008.03.29 21:14)

Légy szíves jelezd, ha rendben megkaptad az SMV tartalmát! Olyan hülye ez a citromail, hogy azt írja, hoa mellékletet küldök, akkor nem marad nekem másolat! Nem is tudtam ellenőrízni, hogy tényleg elment-e!

Puszi, Zsanna

Zsanna

(lilu, 2008.03.29 19:50)

akkor át tudnád nekem lőni a leírást? Előre is köszi.

A jelenlegi még a port.hu-ról lett leszedegetve:s

Köszi, pusz: Lilu

Damme!

(Zsanna, 2008.03.29 16:52)

Melyik résznél van a csúszás??

Lilu, Flor!

Ha valami hibát találtok a tartalom leírásoknál, akkor szóljatok, ha segítsek valamit, mert nekem is megvan! Anno összegyűjtöttem dátumostól, mindenestől!

Puszi, Zsanna

Damme drága

(edduska, 2008.03.29 16:19)

most hool vagyunk, azonkívül hogy a rózsaszín lányszobában! de milyen epizódok, milyen elcsúszás????? én mááá kezdek belekattanni!!!!

elfelejtettem

(Damme, 2008.03.29 15:42)

az éjjel beírni, hogy bóklászás közben betévedtem a tartalomhoz. Észrevettem, hogy az epizódok leírásában csúszás van. nem ellenőriznétek ?

P D

Edduska

(Damme, 2008.03.29 11:36)

máris indulhatunk.. a 66 -oson is és a pszihomokushoz is.

Most egy darabig nem írogatok a VR -el kapcsolatban, csak a háttérből figyúzom az eseményeket.

Na megyek fellépő ruhát vasalni a fijjamnak. Este megyünk megnézni.

P D

Damme drága

(edduska, 2008.03.29 08:31)

mit nézel??? arra a messzecsúúúúzesre befizetnék, de tudod mit? inkább majd végiggördülünk a mocinkkal a 66-os úúúúton! tudod?????
(lehet, hogy előző életemben a pokol angyalaihoz tartoztam?) mostmááá tényleg fel kell keresnem egy pszihomókust! Ja és köszi az ösztökélést! drágák voltatok tegnap Liluval együtt! puszka

nem figyelitek

(Damme, 2008.03.28 21:52)

ma van először, hogy mögöttem a tv -ben nem sikoltoznak vagy lődöznek, hanem egy cérnahuszár Tibi bácsiéknak énekelt.

most jön a Bee Gees szám Pély papával. Hu és még milyen jól énekli a Messzecsúzeszt.( csak fonetikusan, ki a fene tud helyesíráson gondolkodni ilyen későn.)

Kéretik nem kinevetni ...

ollan

(Damme, 2008.03.28 21:49)

furi, hogy akárhányszor idejövök, az online -nél mindig 1. szám van...

Eddukám tuggyuk mi hogy mi hat rád :) :)

Amellett nagyon jókat írtál oda is.

P D

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Következő »

Profilkép

Archívum

Naptár
<< Június / 2018 >>

Statisztika

Online: 1
Összes: 32244
Hónap: 180