Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Fórum - március

2008.03.18

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Lilukám

(edduska, 2008.03.28 19:05)

oksi drága meggyőztél! tuuuudod Te hogy mivel lehet hatni rám!

majd

(lilu, 2008.03.28 16:46)

Martinszíííító kiment a vízből, gyere csak! ;))))

igenis főnök

(edduska, 2008.03.28 16:17)

megyek rafftingolni, bár a vadvízi evezés még úúúj számomra, de rögtön a mélyvíííízbe dobnál????
hajnali műszakról szó sem lehet, akkor még nem fog az agyam, estére töltődöm, meg cserélem az elemeket! puszka!!!! akkor majd hétfőn!

:((((

(lilu, 2008.03.28 16:02)

Hát drága, én ma nem leszek otthon, úgyhogy a mai napot ki kell hagyjam:(((( Pedig nagggggyon jó volt! :DDDDD Hétvégén is adják a PC-t, hajnali műszakot nem vállalsz ;)))) Majd hétfőn kopogtatok, jó? :)

Na, raftigojjjá át a VR-re, mert (n)agy baj lesz!

hajjaj!

(edduska, 2008.03.28 15:56)

ha mááán nagytesó ííígy fenyegetődzik!!!!!de tudjátok, milyen félénk kislány vagyok.....most irjak ott hülyeségeket, mittom ééén a nézettségi adatokat, meg a ratingot, vagy raffftingot..hahaha de azééé majd megyek!
Damme, vagy Samme! Lilutól kérdezd az élő PC közvetítést, mindenkinek baja van a szinkronnal, én megoldottam!!!!!! de nem bírják a gyűrődést!!!hahah füligszmájli (msn-en közvetítem élőben!!!) pszt!!!

Edduka

(Damme, 2008.03.28 15:38)

vigyázat, mert a Nagytezsotól a morcos devil, mit jelent ? Veszélybe sodorhatja Martinszíííítót ?

Na kapd össze magad.....

P D

:((((

(lilu, 2008.03.28 15:13)

Ne csináld már!!!! Milyen szakavatottak?! Ne hülyülj már!!!!! Ha nem változtatsz, meg lesz ennek a következménye! :EVIL:

Lilu

(Damme, 2008.03.28 14:41)

mentségünkre szolgáljon, hogy egy kis smv nosztalgiára járunk ide.

P D

hát valóban

(Damme, 2008.03.28 14:40)

lebuktunk, hogy itten kvaterkázunk (fogalmam nincs mit jelent ez a szó, de jól hangzik, kvardli is beugrott, de az egy sajt volt egy rajzfilmben..)egy páran, de Edduka nem azé, de igaza van a Nagytesónak, mert télleg hiányzol onnan is.

Én mit gondolsz csak okosságokat írok ? háááát (na persze hogy azt, kéretik eztet mondani)

Ha nem vagyok vindizsgréc, milyen a PC élő közvetítés ? Vagy mán megest túl kíváncsi vagyok ?

P D

hihihi

(edduska, 2008.03.28 13:09)

Lebuktunk csajszik! itt a "főnök"!!!!
Liluka drága sztrájkról szó sincs, de hagyom hogy a nálamnál szakavatottabbak tegyék meg hozzászólásaikat VR ügyben! nekem úúúgyis a hülyeség jut mindenről eszembe.....de eljön még az én időm!!!!! este jössz élő Padre közvetítésre???? hihihi hahaha kac, kac!!!!

figyellek

(lilu, 2008.03.28 11:52)

én titeket, mint a Nagy Tezsvér!!! :))) Nehogy aztat higggggyétek, hogy felügyelet nélkül garázdálkodtok itten:))))

Mucika! Te sztrájkolsz a VR-en? Alig találkozom ott a hsz-oddal. Mars oda (is) irkálgatni! Vilu?! ... Te tukiiii!!! :))))

ne haragudjatok,

(Damme, 2008.03.27 23:54)

szerintem valaki szórakozott velem és pár gombot elkevert a billentyúzetemen. Nem lehet, hogy ennyi hibával írok, hogy alig győzőm javítani magam.

Úgyhogy a "Samme" is én vagyok, csak diszggrafysan :) :) )
(látom, azért van erőtök még koncentrálni, hogy észrevettétek)

Itt is szép álmokat kívánok és holnap kerengjünk továbbra is így, nagyon tetszik. :) :) :)

P D

Szia Samme!!

(Zsanna, 2008.03.27 22:55)

A mikofóra írtad a forgatókönyvhöz szerintem! :-)
De azért ne vedd készpénznek, mert én is itt ugrálok a sok fórum között! :-)))
Meg aztán késő is van, lelkileg is és fizikailag is kész vagyok!!! :-((

Ja! A VR fórumán írtam a Yagoról és kérdeztem Tőled valamit! Tudnál rá válaszolni???

Én mindig úgy járok, hogy Titeket kergetlek, aztán valahol az éterben elhal a hozzászólásom!!
De azért kitartok!

Puszi, Zsanna

hahaha

(edduska, 2008.03.27 22:22)

drágám nevet is változtattál ?nem elég, hogy nem tudsz lavírozni a fórumok között, máááá Sammé-nak becézteted magad, vagy valamelyik fijjjúd nevét vetted fel?hahahah mindegy, majd megtalállak valahol....

Edduka

(Samme, 2008.03.27 22:00)

eltünt a válaszom, vagy nem küldtem el ?? Mostan má télleg bizonytalan vagyok, hogy hová írtam a két fijucskámról. meg Lea Réséről.

mindenesetre majd kiderül.

P D

helló csajszik

(edduska, 2008.03.27 13:30)

Jöttem a rózsaszín lányszobába!!!!! tényleg rajtunk kívül jár ide valaki???? hahaha majd valamelyik nap tartunk egy pizsamapartyt! meghívjuk a Szöszit is!
azaz Bautistát!!!! ugyi jól mondom? én majd hálózsákot is hozok, hogy kicsomizhasson, mint Mónicát.hahaha
gyertek sűrűbben!!!!!!

Leácska

(Damme, 2008.03.27 08:52)

szerintem nem maradsz le semmiről, mert ha az időpontokat megnézed, mi is körbe kergetjük egymást itt és fáziskéséssel ugyan, de válaszolgatunk a beírásokra.

Ez a legjobb benne. Úgyhogy gyere csak, gyere, mindig találsz választ.

P D

én mindig

(Lea, 2008.03.26 18:56)

lemaradok mindenről:(......szoktam magammal beszélgetni, de most nem fogok...

Látod, Damme!

(Zsanna, 2008.03.26 15:08)

Jó az "öreg" a háznál!!! :-))))

Akkor majd legközelebb!! :-(

Puszi, Zsanna

Zsanna

(Damme, 2008.03.26 15:03)

holnap nem jó, mert nem leszek itthon pár napot.

De rátapintottál a lényegre, ami megkavart. Batiszta volt a tábornok, Bautista pedig a kedvenc szőkénk.

megoldottál egy kardinális gondunkat Edduskának és nekem. Már nem fogok igen hülén meghalni. :) :) :)

P D