Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Fórum - április-május

2008.04.01

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Eddukám

(Damme, 2008.06.04 23:17)

na látod megkérték, maradtak nekem.. :)))

Lilukám!

(Zsanna, 2008.06.01 13:37)

Én is nagyon köszönöm az újabb cikket! Szerintem direkt a gyerekek miatt öltözött így! Nem lehet egy ilyen eseményen a "végzet asszonya"! :-)
Mondjuk valóban elég kislányosra vette a formát, de Nála még ez is elmegy! Egy pár év és már nem tudja megcsinálni! :-)) Ki kell használni, amíg lehet!:-))

Lilu!
Már többször akartam írni, hogy a "hírek"-nél, lehet, hogy érdemes lenne valahogyan jelölni, hogy melyik hírek tartoznak össze – magyarul és spanyolul –, vagyis, hogy melyik van lefordítva! Nem tudom, hogy Neked erre van-e valami ötleted, de akár sorszámozni is lehetne, ha más ötletünk nincs! Vagy esetleg a magyar cím után zárójelben a spanyol címet vagy fordítva? Mi a véleményed?

Köszönöm mégegyszer!

Puszi, Zsanna

Damme

(edduska, 2008.06.01 09:40)

drágám! már nem tagadhatom tovább az érzéseimet, valóban a fijjúcskáidra áhítozom.....hehehe de nem hagysz túl sok választási lehetőséget, ugyi Pablítót tőlem kaptad, a Rickyt nem adod... akkor kizárásos alapon a maradékot kapom????? heheheh puszi drágám!!!! lehet, hogy közben Martín megkéri a kezemet, akkor mááááá nem is kell!! bebe!!!!!!

Lilu

(Damme, 2008.05.30 23:29)

köszi az új hírt, valóban aranyos, de én jobban szeretem, ha nőies, mint az ilyen "kislányos" fotókat. Nagyon tetszik az új külseje.. szerintem az utóbbi idők legjobb fazonját csinálták meg neki.

Edduskám

(Damme, 2008.05.30 23:26)

mán megfigyeltem, hogy nagggyon pályázol valamelyik fijucskámra... Ha jó leszel, egye fene, (yetipé mijatt emlékszel ?) megegyezhetünk,( de nem adom Pablito-ricky-rétinfémet.. :))) )

Lilukám

(edduska, 2008.05.30 13:48)

halihóóóóó!! a kemény magok egyike jelen!!!!!! köszi a spanyol cikket és a képeket!!! tényleg nagyon aranyos Naty! mint mindig, és mindenhol!
............ aludni mikor szoktál??.............
mostmár én is figyellek, akárcsak a többiek!!! előbb utóbb "megrovásbn" részesííítünk!!!!!! érteni?????
vigyázz magadra aranyom, mert méééég szükségünk van rád!!!! puszi és kellemes hétvégét!

halihó

(lilu, 2008.05.30 01:26)

szijjjasztok! Látom ritkábban, de azért a kemény mag "összefut". :)

Beraktam egy friss hírt, mely szerint Naty több kollégájával részt vesz az Unicef egyik kampányában. A hír spanyol nyelven van, de vannak képek, nagyon helyes rajta Naty, kukkantsátok meg.
P:L

Damme

(edduska, 2008.05.28 17:15)

drágám, örülök, hogy hiányoltok, és mostanában már többet fogok jönni!!! eddig is be-be néztem, de mint tudjátok, mostanában egyik lábam itt a másik ott...heheheh (bujenoszmájreszról nem is beszélve)!!
ma példul az egyik hűtőtámasztószépfijjúcskád igencsak jól jött volna az olvasztáshoz,! gondoltam is Rád többször!! Zsannám neked sok puszi_!

Eddukám

(Damme, 2008.05.26 23:01)

nem megrovásképpen, de te jössz mostanában ritkán mindenfelé... hiányolunk is kellőképpen..

P D

ééééén meg

(edduska, 2008.05.25 18:27)

mindig harmadiknak jövök hihihi, valahogy mindig megelőztök!!! de örülök, hogy itt is jártatok, és bár nagyritkán futunk össze mostanában de azéééééééééé jóóóó hogy olvasgatjátok a "régi" cikkeket is! puszi lányok!!!!

Zsannám

(Damme, 2008.05.23 22:22)

folytatva a keringőzést én, mint mindig itten vagyok másodiknak, de olvasni majd később fogok.. :)))

P D

Jaj! Észrevettem ám!!:-))

(Zsanna, 2008.05.23 11:34)

Köszönöm az újabb cikkeket, interjúkat!:-))
Nagyon élveztem, amíg végigolvastam! Sajnos csak többszöri nekifutással sikerült, de hát micsoda disznóság, hogy a munkám miatt nem tudom ezt a sok, érdekes cikket elolvasni!!:-(( Nem????:-)))

Szóval, jó voooolt!!
Gondolom Edduska ujjai már nagyon edzésben vannak, úgy hogy ismételten köszönöm Neki és Lilunak is az "élvezeteket"!!!

Ugye-ugye, hogy megint én vagyok itt elsőnek????? :-)))

Puszi, Zsanna

köszi

(lilu, 2008.05.20 07:27)

Adri a híreket, majd berakom a helyükre :)

Lilu! sajtófigyelés - Naty

(adrienn, 2008.05.19 20:47)

http://www.puroshow.com/?se=55&id=7404
Natalia Oreiro festeja hoy su cumple

Mientras sigue a full con el mundo de la moda con su marca "Las Oreiro", graba sus copetes sin cachet para "Recurso Natural" para Canal 7, lee los guiones para su telenovela por internet para Dori Media y prepara su nuevo CD, y decide si hará o no cine, Natalia Oreiro cumple hoy 31 años.

Sus fans le son hiperfieles y a sus foros dedicados llegan mensajes de todo el mundo, con dibujitos y deseos de felicidad y de maternidad, algo que por ahora no anticipa la actriz.
Según averiguó Puroshow.com, Nati festejará en la intimidad de su hogar junto con su marido Ricardo Mollo y sus seres queridos.

Nahát!!!

(Zsanna, 2008.05.19 20:45)

Engem meg kihagytok mindenből, pedig Lilu és Edduska a megmondhatója, hogy milyen szorgalmas látogató és beíró(!) vagyok!
Csak nekem ROSSZ VOLT AZ OTTHONI GÉPEM!!!!!!:-((((

De most majd jövök, amikor csak tudok! :-))
Rettegjetek!!!! :-)))))

Mégegyszer nagyon boldog születésnapot kívánok Natynak,+ egy aranyos kisbabát és azt, hogy sikerüljenek a dolgai, amibe belevágott!!!

Puszi Mindenkinek! Zsanna

Gyögyőkém

(Damme, 2008.05.19 12:52)

semmi gond, ahogy szokták volt nagy elődeink mondani, egységben az erő :))))

P D

nem baj..

(Gyögyő, 2008.05.19 12:04)

Damme én + jövök mögötted,majd mi ketten tartjuk a frontot mindenhol!:))))
Köszi itt is Lilu a vidit szuper lett!!:))

örülök

(lilu, 2008.05.19 07:21)

hogy tetszik a videó. :D

mi van

(Damme, 2008.05.19 00:45)

lányok lassan mindenhová én írogatok. Na nem baj.

Csak jelezni akartam és megköszönni itt is, hogy VA oldiról letöltöttem a FCN vidit.

Nagyon tetszett és köszönöm.

P D

sziasztok

(Damme, 2008.05.17 19:22)

Gyögyő után szabadon és is kukkolgatok és olvasgatok csak nem mindig hagyom itt sem a nyomomat.. Némelyik cikket olyan jó újraolvasni.. :))

Eddukám
püfölgessed csak a billedet, mert mindig öröm olvasni tégedet
(nézd mán megszállt az ihlet, mán rimmelek itt nektek )

P D

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Következő »