Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Fórum - április-május

2008.04.01

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

hahóóó

(edduska, 2008.04.05 13:07)

mit hallok drága Zsanna? beteg vagy???? remélem azóta már lényegesen jobban vagy, én éppen most szereztem róla tudomást. Úgy látszik ez a vírus szinte végigsöpör mindenkin, képzeld nálunk is a picur elkapta de pár nap alatt túl lett rajta.hála égnek mostmár olyan rossz mint az "ördög" vigyázz magadra, és gyere amikor tudsz, nálunk minden bajra gyógyírt találsz! puszillak!!!!!!mielőbbi gyógyulást!!!!!!

Damme!

(Zsanna, 2008.04.04 23:17)

Megpróbálok majd írni, de már nem biztos, hogy ma este sikerül, mert fáradt vagyok! De holnap igen!
Nem tudnád mégegyszer elküldeni a leveledet?
Az elküldött ott kell lennie és ha másképp nem, akkor továbbítással újra el lehet küldeni!
Olyan jól esne egy kicsit olvasgatnom, hogy miket írtál!

Köszönöm a lelki támaszt!
Puszilok MindenkitT Zsanna :-)

Zsanna

(Damme, 2008.04.04 23:09)

most olvastalak ...Nem hiszem el, nem először leszel rosszul..

Aznap Lilu sem kapta meg a mailem arról a címről.

Vigyázz magadra és mindannyian veled vagyunk, úgyhogy nincs hiány ...Írjál, ha tudsz.

Puszi Damme

Sziasztok!

(Zsanna, 2008.04.04 13:43)

Na, idekúsztam a billentyűzethez én is! :-)

Damme!

Köszi, hogy hiányoltál, de nem volt minden rendben!
Hétfőn rosszul lettem a munkahelyemen, úgy kellett lefektetni székekre. De nem tragikus dolog, csak el akartam ájulni. Kiderült, hogy csak valami vírus, lázzal, hányás-hasmenés, stb. Csupa élvezet!
Gyönge voltam, mint a harmat!
E-mailt nem kaptam Tőled, pontosabban csak a mait kaptam, azelőtt csak a múlt hét végi 1 sort, hogy majd írsz!
SZERETET HIÁNYOM VAN!!!! De már jobban vagyok!

Puszi Mindenkinek! Zsanna

köszi

(edduska, 2008.04.04 11:28)

Damme nagyon köszönöm, ilyennel még nem találkoztam a digi tv.-n de most hogy keresgetem a sorozat+ csak igy hívjuk hogy Spozitiv! több csatornát is találtam többek közt az axn crime itt megy a Botines, és több moldván csatornát ahol sok délamerikai filmet vetitenek, most példul felfedeztem a La Venguenzát és úgy emlékszem mintha Facu biográfiájában is szerepelne ez a sori, de még nem láttam benne! Gabriela Spanic a főszereplő és egy régi kép alapján gondoltam, hogy talán mégis játszik benne!
a mikifóra beteszem a közös képüket, oké! és ha érdekelnek ezek a csatornák megmondom hol keresd! aztán váltunk privire oksi?

Edduska

(Damme, 2008.04.04 10:08)

az ARD1 nálunk egy orosz csatorna, német nyelven a megszokottak vannak ( PRO7, SAT1, RTL stb) A digi Tv vette át.
Idelinkelem a csatorna weblapját érdekes műsorokat adnak.
http://www.1tvrus.com/

P D

köszi

(edduska, 2008.04.04 09:47)

Lilukám, hogy kibővítetted a linkeket a soi vetítési időpontjaival és így legalább összehasonlíthatjuk a hozzászólásokat is. puszillak

halihó

(edduska, 2008.04.04 09:44)

megvagyok drága Damme! már nagyon hiányoltalak, szerintem csak elkerültük egymást. itt-ott azért jelen voltam....aranyom itt is kérdeze, mert az este a robin már feltettem, hogy hol nézed az ARD- ugyanis anno nekem még parabolán, volt, de átalakították digi tv.vé és nagyon hiányoznak a német műsorok.! upécé meg nem nagyon komálja őket. Mostanában jár le a digis szerződésem és azér érdeklődnék, milyen beltérit kéne hozzá vennem! tudsz segiteni aranyom? köszi, puszillak!

Edduska !!!

(Damme, 2008.04.03 21:13)

végre lehet téged is olvasni ! Hol voltál eddig, hogy ilyen ritkán írtál nekünk.

Zsannáról sajnos nem tudok semmit, nagyon eltünt. Majd írok mailt neki.

Látom áprilisban is megkezdtük a körbekergetést...:) :))

P D

helláj

(edduska, 2008.04.03 14:48)

azééé jöttem ide is, de fééééélek egyedül! hol vagytok? Damme benzinpipim! Zsanna drágám! merre jártok?

« előző

1 | 2 | 3 | 4 | 5