Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Fórum - április-május

2008.04.01

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

már régen..

(Gyögyő, 2008.05.17 13:24)

kukkoltam erre és most látom mennyi újdonság van itt is!:)))
Köszi Edduska és Lilu és a fordokért puszi Golinak!

sajtófigyelés - Naty

(adrienn, 2008.05.17 09:45)

Cronica La Pavada 2008.05.16.
Hoy, a las 15, Natalia Oreiro grabará el capítulo 9 de "Recursos naturales", que se ve por la pantalla del oficial Canal 7. Superprofesional, la actriz estudia a conciencia el guión y el tema del que hablará con los invitados, en este caso, la contaminación de los suelos y el peligro de exterminio de los pájaros carpinteros. Si bien Promofilm tenía en principio un acuerdo para realizar 13 episodios, es probable que se extiendan un poco más, siempre y cuando la estrella pueda acomodar sus horarios. En días viajará a España, en donde grabará un especial para el ciclo, y visitará algunas ONG dedicadas al tema ecológico. Cabe recordar que es la primera actriz local que dice y hace algo al respecto, al punto que su salario es donado íntegro para distintas fundaciones (y es imagen de Greenpeace en la defensa de las ballenas).
* * *

hahóóó

(edduska, 2008.05.16 09:43)

Zsanna Damme!!!! mikor jártatok erre mostanában? én mindig benézek, de az utolsó hozzászólásom óta néma csend, és azt látom, hogy "nem látom" a további kopácsolásaimat, pedig küldözgettem....... hát, igy hiába van a kisujjamban..........
puszi!!!!

Zsannám

(edduska, 2008.05.12 14:51)

annyira örülök, hogy meglepit szereztem, és Lilunak külön köszönet, hogy ennyire gyors volt!!! azt hittem senkit sem érdekel, de ezek után azéééért is folytatom!!! és a gyors-és gépirást már régen.....egy titkárnőnek alapkövetelmény volt anno!!!!!
tehát drágám, ez nekem a kisujjamban van!!

Jaj! Nagyon élveztem!

(Zsanna, 2008.05.12 13:20)

Még nem is olvastam soha a többi szereplőről! Nagyon örülök neki, hogy felraktátok ide ezeket az interjúkat!

Nagyon szépen köszönöm Muci és Lilu!!
Mucikám! Te közben elvégezheted a gyors és gépíró tanfolyamot! A kissujjadból kirázod, ezek után!!! :-))

Millió köszönet mégegyszer!

Puszi, Zsanna

keringőzők

(lilu, 2008.05.12 02:20)

kérlek Benneteket, adjátok át Gyögyőnek az üzimet:
az a kép, amit Carláról és Facuról berakott a mikifóra, az Monita anyja temetésének forgatási szünetében készült (ahogy Ágota/Tünde is írta). Baromi hideg volt akkor (a felvételeken látszódik a lehelletük), azért vannak pokrócba beburkolózva, míg várnak a kamerabeállásra.
:-*

Edinek köszönhetően újabb interjúk olvashatók. Pussssz érte! :)

ezt

(Damme, 2008.05.10 22:28)

a Sal-os cikket akárhányszor olvasom, indig nagyon tetszik.

Kár, hogy hol van már ez a FA ?

P D

Goli

(Damme, 2008.05.10 22:14)

csak ne legyenek ilyen érzéseid, mert én is járok erre, elég sűrűn.

Igaz, nem mindig a híreknél kezdek, de minden attól függ, hogy mennyi időm van, mert most a Laloa zene letöltésére koncentrálok.

Köszönöm a fordítást én is, nagyon jó téged olvasni. Szép és választékos fogalmazzásod.

P D

jajj Zsannám!!!

(golacsn, 2008.05.09 18:07)

Már ezért érdemes volt:))))) Csak nemtom mééé van az az érzésem, hogy rajtad kívül senki sem olvasta...:))))

Vajon....

(Zsanna, 2008.05.09 09:17)

a szülinapi álarcosbálba meg szokta (volt) hívni Facut!
Hiszen Ő nem csak közeli barát, de (állítólag!) lelkitársa is! Vagy ezt csak a forgatás kedvéért mondták??
Biztosan érdekes lehet azért egy szülianpi álarcosbál!!! :-))))

Köszönöm újra és újra a fordítást, Golikám!!!

Puszi, Zsanna

szívesen

(golacsn, 2008.05.09 08:40)

tettem, puszi mindenkinek!:)))))

Grága Goli!

(Zsanna, 2008.05.08 21:24)

Észrevettem, hogy mai szorgoskodtál és újabb fordítást szállítottál nekünk!
Millió puszi érte és hálás köszönet!!

Puszi, Zsanna

Golikám!!!

(Zsanna, 2008.05.08 13:39)

Nagyon örülök neki, hogy lefordítod a cikket, annyira jól esik, hogy gondolsz ránk is!:-)))
Nem mertelek megkérni, hogy az esetleges szabadidődben a többi cikket is fordítsd le, ha tudod, de most nagyon meg vagyok hatva, ettől a gesztustól!!!
NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!!

Puszi, Zsanna

Milyen igaz, Lilukám!!

(Zsanna, 2008.05.08 13:27)

Biztosan nem lenne ilyen fásult Facu sem, ha egy igazi kihívással találná szemben magát!!!

Puszi, Zsanna

ezt

(lilu, 2008.05.07 18:12)

muszáj külön beraknom ide a Natyval készült interjúból: ...Már unom, hogy mindig ugyanolyan szerepeket játszak, az nem kihívás számomra, másfelől azért választottam ezt a hivatást, hogy különböző karaktereket formáljak meg és hiszem, hogy az emberek is várják, hogy különböző szerepekben lássanak....

Hát ezt elmondhatná F nevű jóbarátjának. :@

Golinak

(lilu, 2008.05.07 13:00)

hála, magyarul is olvasható a Natyról szóló CARAS cikk egyelőre csak egy része ;)

úgy

(lilu, 2008.05.06 23:04)

döntöttem, hogy ide pakolászom a róla megjelent híreket, aztán majd meglátjuk.
Örülök, ha tetszik.

nagyon

(lilu, 2008.05.06 23:04)

okosan csinálja szerintem. Hiába, látszik, hogy tizenévesen már egyedül kellett mindennel megbirkóznia. Biztos, hogy nem volt könnyű időszak az életében, viszont megedzette.
Már azt helyesnek tartottam, hogy idén sem tévézik, hanem inkább a filmezésre koncentrál. A divattervezés nagyon kemény dolog, iszonyat sok munka, de amilyen teherbírásúnak tűnik, bírni fogja... muszáj lesz! Csak drukkolni tudok neki, mert az eddig megjelent cikkekből, interjúiból az derült ki számomra, hogy mindenért meg kellett küzdenie, úgyhogy nem egy elveszett típus. :)

Jaj, de jó!

(Zsanna, 2008.05.06 22:53)

Köszönöm Lilu és Goli!!
Sikerült magyarul is a cikk feltétele!
Igazán sok munkátok van benne, nagyon köszönöm!
Pont azon gondolkodtam, hogy bemásoljam-e ide a fórumba Goli fordítását, de aztán láttam, hogy szépen a helyén van!

Puszi, Zsanna

Lilu!

(Zsanna, 2008.05.06 22:49)

Pont erre gondoltam én is!!!!
Naty és az interaktív szapiopi!!!! :-o
De pont ugyanazt gondolom én is, mint Damme!
Rengeteg mindent csinál és ez így jó! Akármi történik, talpon marad, szem előtt lesz továbbra is és nem tűnik el!!
De meg is érdemli, mert rengeteget tesz érte!!!

Puszi, Zsanna

Profilkép

Archívum

Naptár
<< Június / 2018 >>

Statisztika

Online: 1
Összes: 32244
Hónap: 180
Nap: 7