Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Fórum - október

2008.10.01

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

sziasztok

(Damme, 2009.07.03 21:05)

éppen csak erre jártam.. :) :)

jó lenne

(lilu, 2009.06.02 21:30)

de milyen jó lenne :)
Majd szólok Jeannak :|

legalább

(Damme, 2009.06.01 02:42)

a rózsaszín "lányszobánk" megmaradt. :) Jó lenne ezt is aktualizálni :)

nem lehetne

(Damme, 2009.01.26 21:25)

új évet nyitni ? olyan szomorú és elhagyatott így a fórum.. hátha úgy beindul a szokott keringőzés :)

SMV 1-120.

(Jmatzi018, 2008.11.22 18:51)

Sziasztok.

Van itt valaki akinek megvan az SMV 1-120.része és átküldené nekem ha szépen megkérem?(pl msn-en vagy G-mailon,stb) sajnos nekem elromlottak a dvd-im amnik ezek a részek voltak rajta.

mkrisz79@freemail.hu

(mkrisz79, 2008.11.09 21:55)

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy lenne-e kedvetek megvenni spanyolul a te vagy az életemet és a zingarát dvd-n. Már vettünk tőle telenovellát, és jó minőségűek a felvételek.Minél többen vennénk meg, annál kevesebbe kerül. A másolást vállalom, csak lemezeket kérném, hogy küldjetek hozzá.
Ez a link, ahonnét vennénk a két sorozatot:

http://www.elrincondetustelenovelas.com

De ha csak az egyik érdekelne, azt is szivesen fogadnánk. Köszönjük előre is:

vkingaster@gmail.com
cris05@citromail.hu

egyetértek

(lilu, 2008.10.02 12:11)

veled Damme, tény, hogy Naty jól alakítja a dolgait, ez az év nagyon jól alakul(t) számára. Mondjuk meg is dolgozik érte, ami néha igencsak látszódik rajta... sztem ezért lép vissza a Las Oreiro projektben.

Biztos tartják Facuval a kapcsolatot, minimum telefonon, mint ahogy Naty erről korábban nyilatkozott is.

Lilukám

(Damme, 2008.10.01 18:37)

a leglényegesebbet, a köszönetet elfelejtettem a munkádért.

Na megyek mert kapok a fejemre, hogy nem punnyadok megint.

Sziasztok

(Damme, 2008.10.01 18:36)

én is figyelemmel kísérem N pályafutását a hírekből. Sokszor elgondolkodtam, hogy mennyivel jobban csinálja, mint F.
Vagy vajon mi lenne most, ha cápanyu nem lenne és együtt lennének még mindig persze barátként..mit ahogy vigyázott rá az smv alatt a válása után.

jaj, Zsanna drága

(lilu, 2008.10.01 17:27)

hát ezért érdemes volt összeállítani a "legfrissebb" híreket :)
Az az igazság, hogy már nagyon bántott a majd két hónapos elmaradás, és már akkora teher volt, hogy nem bírtam tovább cipelni... és hát ez lett az eredménye ;)))

Örülök, hogy a hírekkel örömöt okoztam, s köszönöm, amit a hsz-ed okozott nekem. :)

Nagyon szívesen fordítottam a híreket, főleg azért, mert úgy tűnik, hogy Naty körül tényleg jól alakulnak a dolgok. Tervem szerint ugyanígy összefoglaló formában, de továbbra is hozom majd a híreket. :)

P:L

Az a megtiszteltetés ért, hogy......

(Zsanna, 2008.10.01 16:01)

......elsőnek írhatok ebben a részben a fórumba!:-))

Lilukám!
Komolyan mondom, olyan nagy élvezettel olvastam, amit a hírekbe raktál be, hogy nem is tudom, mihez hasonlítsam!! :-)))
Nagyon szépen köszönöm! :-)))
...és ez itt nem egy udvariassági köszönet, hanem valóban jólesett ennyi mindent és JÓT megtudni Natyról!!! :-))) Mégegyszer nagyon köszönöm, annál is inkább, mert tudom, hogy mennire nincs időd és hajszolt életet élsz és mégis csinálod és hozod nekünk a híreket!!! :-))))
NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!! :-)))
(Így még inkább szükségünk van ezekre a cikkekre, fordításokra, mert egyre kevesebb ember van közöttünk, aki tud segíteni, hogy a spanyolul és angolul megjelenő cikkekről megtudjunk valamit!)
Nagyon hálás vagyok Neked érte és nagy örömet okoztál!!!

Mégegyszer köszönöm!! Puszi, Zsanna